incilturk.Com

 
 
 

 
 

 

 
 

 

Papaz büyüsünü kimler yapar ve Papaz büyüsünü Kimler bozar?
incilturk


 

Papaz büyüsünü kimler yapar? ve Papaz büyüsünü kimler yapar?

Sanırım sebze almak için hiçkimse Kasap'a gitmez, Sebze almak için insanlar mutlaka manav'a gitmelidir, Manavlarda hem taze meyveyi bulabilir hemde seçenek çoktur, Belki konu ile ilgisiz bir başlık gibi düşüneceksiniz ama bu benzetmeyi vererek değerli yurtdaşlarımızın daha fazla düşünmesini sağlamaya çalıştık, Ortalıkta o kadar çok papaz büyüsü yapar, papaz büyüsünü bozan sözde kişiler varki, bu gibi kişiler websiteleri açıp sözde yine halkımıza hizmet ediyorlar, Ama kaç liraya? Ama sonuç alabiliyorlarmı? Ama yetkileri varmı? malesef cevap kaybolmuş para, günlerce isteği olacak diye bekleyen ve sonunda umudu kırılan insanlar, lütfen şimdi aşağıdaki yazıyı birkez okuyun ve kendiniz karar verin, dünyanın hali ne olmuş diye,

Medyumlar, falcılar, kahve falı, gazetelerdeki astroloji falları, internet siteleri, kitapları, yeni çağ dernekleri ve bunun gibi binlerce gelecek bildiricileri etrafımızda her an hazır ve nazır beklemektedirler. Hatta şu anda bu sayfayı okumayı bırakıp google girip bir kez bu kelimelerle ilgili bir kelime yazıp aratsanız o kadar çok websitesi bulacaksınızki, ve o websitelerini açtığınızda kendileri ile ilgili methiyeler, kendileri ile ilgili ve yine kendilerinin uydurduğu o kadar saçma şeyler varki, Sözde Papaz büyüsünü en iyi kendileri yaparmış, sözde papaz büyüsü bozmak o kadar zormuş, sözde papaz büyüsü adet kanıyla, domuz yağı ile ilgi değişik şekillerde yapılır ve bozulurmuş,

Ne kadar günah, ne kadar saçma, özellikle halka böyle iğrenç gelen materyaller seçiyorlarki hem biraz mistik hava vermek, hem biraz sözde papaz büyüsünün etkilerini çoğaltmaktır, ve yine o websitelerini araştırdığınızda karşınıza papaz büyüsünün yapılışı hakkında "bir kiliseye gideceksiniz ve orada papaz dua ederken sizde dileğinizi tutacaksınız ve papaz büyüsü oldu", gerçekten bunlara inanan insanlar olduğunu bilmek, gerçekten bu saf, çaresiz ve acı içerisinde olan insanların paralarını çalmak isteyen o kadar çok insan türemişki anlatılamaz bile, bu konuda yurtdışından bir örnek vermek istiyorum

New York belediyesi, medyumlardan oluşan alo hatları sayesinde kendisine iyi bir gelir sağlamaktadır. Associated Press'in verdiği bilgiye göre "Bu hatlarda çalışmak üzere en son 15 kişiyi eğitime almış, bu kişilere tarot bakmayı ve geleceği bildirmeyi öğretmiş ve belediyenin kadrolu elemanı olarak işe almıştır."

Alo medyum hattında çalışmış olan Debbie Nathan, bu sektörün arka planını bizlere aktarmıştır. Anlattıkları bir çok dergide de yer almıştır. Debbie'ye telefonu nasıl cevaplayacağı hakkında ayrıntılı bir eğitim verilir. Hemen arkasından arayan kişinin ismini ve doğum tarihini sorar; bunu yapma sebebinin arama yaşı olan 18'i tutup tutmadığı olduğunu söylese de asıl amaç arayan kişinin burcunu öğrenmektir. Sözlerine şöyle devam eder:

"Ben bir tarot okuyucusuyum. İlk olarak genel bir okuma yapacağım, arkasından sen bana özel sorularını soracaksın. Ben şimdi karıştırıyorum; hımmm... Dur dediğin an karıştırmayı durduracağım." Genellikle kağıtları karıştırmaya bile üşenirdik. Arkasında arayan kişiye şunları söylerdim:

"Senin fiziksel ilişkilerin ile iç dünyan arasında bir dengesizlik hissediyorum."

Peki insanlar buna nasıl kanıyorlar dı? Debbie şöyle açıklar: "İnsanlar o kadar narsis ve özbenlikçidir ki, kendileri ile başka insanların ortak yönlerini, ortak nokta istek veya hisleri hakkında tam bir kör cahildirler. "

İnsanlar niçin falcılara, medyumlara, tarotçulara karşı bu kadar çok ilgi duyarlar? Çünkü bizim yaşamlarımızda sık sık ne yapmamız gerektiğini bilmediğimiz durumlar ortaya çıkar ve bir yardım, bir iç görüş, geleceğe dair bir bilgi, tavsiye yada ümit isteriz. Hata yapmayı istemeyiz, öyle birisi olsun ki geleceği görüp bizi bu hataları yapmaktan korusun isteriz. Yanlış karar almaktan korkarız. Maalesef medyumların en iyi bildiği şey gelecek değil, para kazanmaktır.

Debbie'nin görevi arayan kişiyi mümkün olduğu kadar hatta tutmaktır. Uzun süren bir tarot yorumu 55 dakikayı bulabilir ki bunun bedeli 211$'dır.

Peki, telefonda medyumluk yapan bir New York belediyesi personeli ne kazanmaktadır? Görünüşe göre paranın çoğu belediyede kalmaktadır çünkü dakikası $3.99 olan bir aramada medyum sadece 25 cent almaktadır.

"Medyum, fal ve tarot" tüm bunları bu kadar güçlü kılan nedir? Her yana yayılmış olması, bu yaygınlıktan dolayı doğal bir unsur olarak görülmesi ve yadırganmaması insanların içindeki inanma arzusu.

Peki ruhsal yardımın tek yolu bu mudur? Bizlere yönlendiriş sağlayacak kendimizden öte bir şeyler var mıdır?

Evet vardır. Evreni yaratan, senin ve durumun hakkında her şeyi bilen, bilgeliği sınırsız ve her zaman doğru olan birisine ne dersiniz? Tanrı'nın tavsiyeleri elimizde yazılı bir şekilde durmaktadır: Kutsal Kitap. Yaşamın sana getirdikleri kafanı mı karıştırıyor? Sana ne yapman gerektiğini göstermesi için Tanrı'ya sorabilirsin.

"Eğiteceğim seni, gideceğin yolu göstereceğim, Öğütvereceğim sana,Gözüm sendedir. (Mezmur 32:8).

Değerli okuyucumuz bu satırları size Hristiyan bir din adamı olarak yazıyorum, Lütfen umudunuzu böyle duygu sömürücülerine kaptırmayın, paranızı böylelerine kaptırmayın, gerçekten bir sıkıntın var ise gerçek bir din adamına git ve ondan yardım iste, ama dikkat edin Kutsal kitap bir emir vermiştir KARŞILIKSIZ ALDINIZ, KARŞILIKSIZ VERİN demiştir, bu isteğinizden dolayı hiç bir kilise, hiç bir din adamı sizden yardım istemeyecektir, Çünkü Tanrı seni çok seviyor ve Tanrı insana'da SİZİ SEVDİĞİN GİBİ, SİZDE BİRBİRİNİZİ SEVİN buyruğunu vermiştir, Lütfen bu büyücü, Papaz büyüsü bozma adı adı altında çalışan medyum, duygu sömürücü kişilerden uzak durun, papaz büyüsü yapma ve bozma adını vermelerinin tek sebebi, sizin olayınızı daha abartılı gösterip sizden daha fazla para almak içindir, lütfen paranızı ve umudunuzu bu gibi insanlara kaptırmayın,

 

 

   

© Copyright incilTurK.Com